Výkony Dobrušky na domácí půdě nemají obdoby

27.11.2018 08:05

Tentokrát proti Hasrtmanům výkon 1123, Láďa Gütler 304 - Maruška Frydrychová - 285 - Honza Králíček 282 - nejslabší výkon v "uvozovkách" - Honza Sedláček - 252. No to se jen tak nevidí.

_jipr_

Komentář domácích:

V posledním utkání senior ligy roku 2018 jsme přivítali "kluky" z Paky a hrálo se o bednu.Před utkáním jsme měli obavu z únavy,protože jsme hráli třetí zápas ve čtyřech dnech.V první dvojici se Honzovi Sedláčkovi proti Jardovi Fajferovi nepovedla první dorážka a přes finiš ve druhé dorážce prohrál o 5 kuželek 252 :257. Ve druhé dvojici Vláďa Gutler proti Pavlu Beyrovi začal katastrofálně,po 5 hodech prohrával o 18 kuželek,ale výbornou dorážkou 63 prohrál první půli pouze o 2 kuželky 155:157,ve druhé půli se Pavlovi nazdařila dorážka a Vláďa pokračoval v bezchybné hře a celkovou dorážkou 116 překonal hranici 300 o čtyři kuželky,Pavlových výborných 279 tentokrát na vítězství nestačilo.Ve třetí dvojici Maruška Frydrychová proti Pepovi Antošovi pokračovala ve výborných výkonech a jenom slabší druhá dorážka ji připravila o třístovku,ale 285 je její nejlepší výkon v sezoně přineslo vítězství o 60 kuželek.Po třech hráčích na body 4:2 pro domácí a +8O kuželek. Dotahovák Honza Králíček proti Bohoušovi Bejerovi měl úkol nakoulet 259,abychom překonali magickou hranici 1.100 kuželek,Honza ve druhé půli výkonem 155 nejen,že nedal šanci Bohoušovi,ale výkonem 282 zvítězil o 50 kuželek a celové číslo za družstvo 1.123 je nejen rekordem kuželny,ale asi i celé soutěže. Po utkání jsme poseděli v předvánočním období při slivovičce,vynikající tlačence od hostů v kamarádském povídání nejen o kuželkách,ale i životě. Díky "kluci" za krásný závěr ročníku 2018,díky organizátorům za tuto soutěž a všem kuželkářům hodně zdraví,štěstí,pohody a velké výkony do roku 2019.           V.G.